b_0_200_16777215_00___images_news_2023_2_s.jpgb_0_200_16777215_00___images_news_2023_5__s.jpg

Po 42 latach pracy w Kampinoskim Parku Narodowym przeszedł na emeryturę zastępca dyrektora ds. ochrony przyrody pan Janusz Jeziorski.

Swoją pracę w KPN pan Janusz Jeziorski rozpoczął najpierw jako leśniczy leśnictwa Rózin, następnie pracował na stanowisku nadleśniczego w nadleśnictwie Laski, a od roku 1994 na stanowisku zastępcy dyrektora. – Pod pana nadzorem realizowaliśmy tysiące hektarów zalesień, pielęgnację drzewostanów, ochronę przeciwpożarową i wiele innych zadań. Był pan również kierownikiem Gospodarstwa Pomocniczego przy KPN w latach 1998 – 2010, a zarządzanie tą komórką nie był łatwe w ówczesnej złożonej strukturze organizacyjno - finansowej Parku. Przez wszystkie lata korzystaliśmy z pana wiedzy, doświadczenia i lojalności za co serdecznie panu dziękujemy! – podkreślił na spotkaniu z pracownikami dyrektor KPN Mirosław Markowski. Na nadchodzący czas życzymy odchodzącemu dyrektorowi przede wszystkim wiele zdrowia oraz realizacji pasji na które brakowało czasu.

Miejsce dotychczasowego zastępcy dyrektora z dn. 1 maja obejmie dotychczasowy nadleśniczy obrębu ochronnego Laski pan Tomasz Hryniewicki.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

 

Projekty
NFOŚiGW - logo Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska - logo
Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska
Projekty finansowane z Unii Europejskiej Lasy Państwowe - logo